Rezarvasyon için Hemen Arayın! 0549 570 70 80 - 0282 685 50 51 – 52 – 53|info@zindespor.com

Bizden Haberler

Zinde Spor Kompleksi Göz Kamaştırıyor

Trakyanın En Prestijli Tesislerinden Biri Olarak Gösterilen,Zinde Spor Kompleksi Kapılarını Çorlulu Spor Severlerin Hizmetine Açmaya Hazırlanıyor.6.000 Met.Kare Alan Üzerine Projelendirilip,Türkiye Futbol Federasyonu Tarafından 4 Yıldız Kalitesine Uyğunluk Lisansı Verilen,Zinde Spor Kompleksi,Sporcuları Koruyan Birçok Özellikleriyle Dikkat Çekiyor.Projenin Başına, Spor Kamu Oyunun Yakınen Tanıdığı Başarılı Futbol Adamı Ve Yöneticisi Yusuf Arat,I Getirerek Profösyenel Ve Kurumsal İşletme Olarak Fark Yaratacağını Göstermiştir.

Yaklaşık 6 Bin Metre Kare Alan Üzerine Kurulu Komplekste, Bütün Ayrıntılar En İnce Detaylarına Kadar Düşünüldügünü İfade Eden Zinde Spor Kompleksi Genel Kordinatörü Yusuf Arat : 2 Adet 30×50 Metrelik Fifa Standartlarına Uyğun Halı Saha Bulunan Tesiste, Kanseröjen Madde Salğılayan Granül Yerine Maliyeti Yüksek Olmasına Rağmen Dolğusuz Halı Tercih Edildi.

Diger Yandan Bölgede Bulunan Diğer Halı Saha Komplekslerine Nazaran Tesis İlk Defa Statik Elektrik Oluşumunu Ortadan Kaldırarak Olası Kalp Krizi Risklerini En Aza İndirgeyen, Kayganlığı Ve Sakatlığı Önleyen İtalyada Özel Olarak Üretilen İthal Bir Malzeme Getirildi. Halının Üzerine Serilen( Geofil) Denilen Ağaç Kabuğundan Üretilen Malzeme, Sporcuyu Her Anlamda Kollayan Özelliği İle Dikkat Çekiyor. Tesiste 120 Metre Kare Civarında Lüks Bir Cafeterya Planlandığını Sözlerine Ekleyen Arat; ‘’Komplekste Deyim Yerindeyse Yok Yok. İdari Bir Bölüm Ve Sosyal Alanlar Merkezi Alttan Isıtma, Merkezi Havalandırma, 8 Ayrı Soyunma Odası, 13 Adet Tuvalet, Her Sahada 24 Adet Anında Elektrik Üreten Florasan Aydınlatma,Tüm Alanlara Müzik Yayını, 24 Saat Sıcak Su, Geniş Kapasiteli Araç Park Alanı, Sahalarda Oynanan Maçı Cafeterya İçerisinde Lcd Ekranda İzleme Fırsatı, Seyirci İzleme Bölümü, Elektronik Skorboard Sistemi Gibi Oldukça Farklı Bir Ambiyansta Hizmet Veren Komplekste, İhtiyaçlar Doğrultusunda Servis Hizmetide Sağlanıyor. Tesis Kordinatörü Yusuf Arat Tesisimiz Her Anlamda Sporcularımıza Kolaylık Sağlayan Bir Yapı İle Hazırlandı.

Tff Halı Saha Standartlarına Uygunluk Çercevesinde Eksperlerini Puanlama Amaçıyla Göndererek Maksimum Olan 4 Yıldız Kalitesine Uygunluk Belgesine Vererek Tesisimizin Prestijine Prestij Kattı. Tesisimizde Proje Kapsamında Bir Adet Tenis […]

Turnuvada Final Zamanı

10 Nisan’da start alan Çorlu Otomotiv Servisleri 3. Geleneksel Futbol Turnuvası’nın Şampiyonu Buhari Renault Otomotiv futbol takımı oldu.

Zinde Spor Kompleksinde 12 takımın katılımıyla başlayan turnuva izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı. Finale kalan 4 takımın kıyasıya mücadelesi sonunda Renault Buhari Otomotiv, final maçında Fındıklar Otomotiv’i 3-1 mağlup ederek şampiyonluk kupasını havaya kaldırarak, taraftarlarıyla birlikte şampiyonluğu kutladı. Final maçını kaybederek 2. olan Fındıklar otomotiv Futbol takımı müsabaka sonunda centilmence rakip takımın oyuncularını tebrik ettiler.

CENTİLMENCE YARIŞTILAR

İnan Opel futbol takımı, Trakman Futbol takımını 4-1 sonuçla geçerek, turnuvanın 3.’lüğünü elde etmiş oldular. Turnuvanın Komite Başkanı Osman Balkabağı turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada, turnuvanın çok güzel geçtiğini, centilmence oynanarak turnuvanın adına yakışır bir final maçıyla noktalandığı için memnun olduklarını ifade etti.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜRLER

Başkan Balkabağı sözlerini tamamlarken, turnuvanın amacına ulaştığını belirterek, kendilerine her türlü desteği veren Zinde Spor Kompleksi’nin yönetimine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Recep KARAGÖZ

ÇORLU’DA KAYMAKAMLIK FUTBOL TURNUVASI HEYECANI

Çorlu’da kurumlar arası kaymakamlık halı saha futbol turnuvası Zinde Spor Kompleksi’nde cumartesi günü başladı.
Çorlu’da kurumlar arası kaymakamlık halı saha futbol turnuvası Zinde Spor Kompleksi’nde cumartesi günü başladı.Turnuvanın ilk müsabakasının başlama vuruşunu Çorlu Kaymakamı Hulusi DOĞAN yaptı. Tüm takımlara başarılar dileyen Kaymakam Hulusi DOĞAN, turnuvanın çok ilgi görmesinden dolayı memnuniyetini ifade etti. Kısa bir süre kaymakamlık takımının takım kaptanı olarak sahaya çıkan kaymakam Doğan, izleyenlerin beğenisini ve takdirini kazandı.

İlk gün her iki sahada toplam 4 müsabaka oynandı.G.H.V.A.A ÖGÜCÜ,VERGİ DAİRESİ/SAVCILIK,TREDAŞ/İTFAİYE,ÇOR.ORT.OKULU/SAĞLIK,KAYMAKAMLIK arasında ki kıyasıya geçen mücadelelere taraftarların ilgisi büyüktü.

Zinde Spor Kompleksi Açıldı

Çorlu’nun yeni spor kompleksi Zinde Spor Kompleksi kapılarını açtı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 4 yıldız kalitesine uygunluk belgesi verilen Zinde Spor Kompleksi sporcuları koruyan özellikleriyle de dikkat çekiyor. İstanbul yolu üzerinde yer alan ve Piknik Restoran’ın hemen yanı başında yeni faaliyete geçen Zinde Spor Kompleksi, tesislerinin konforu ve sporcuları ferahlatan özellikleriyle dikkat çekiyor.