final10 Nisan’da start alan Çorlu Otomotiv Servisleri 3. Geleneksel Futbol Turnuvası’nın Şampiyonu Buhari Renault Otomotiv futbol takımı oldu.

Zinde Spor Kompleksinde 12 takımın katılımıyla başlayan turnuva izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı. Finale kalan 4 takımın kıyasıya mücadelesi sonunda Renault Buhari Otomotiv, final maçında Fındıklar Otomotiv’i 3-1 mağlup ederek şampiyonluk kupasını havaya kaldırarak, taraftarlarıyla birlikte şampiyonluğu kutladı. Final maçını kaybederek 2. olan Fındıklar otomotiv Futbol takımı müsabaka sonunda centilmence rakip takımın oyuncularını tebrik ettiler.

CENTİLMENCE YARIŞTILAR

İnan Opel futbol takımı, Trakman Futbol takımını 4-1 sonuçla geçerek, turnuvanın 3.’lüğünü elde etmiş oldular. Turnuvanın Komite Başkanı Osman Balkabağı turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada, turnuvanın çok güzel geçtiğini, centilmence oynanarak turnuvanın adına yakışır bir final maçıyla noktalandığı için memnun olduklarını ifade etti.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜRLER

Başkan Balkabağı sözlerini tamamlarken, turnuvanın amacına ulaştığını belirterek, kendilerine her türlü desteği veren Zinde Spor Kompleksi’nin yönetimine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Recep KARAGÖZ