Trakyanın En Prestijli Tesislerinden Biri Olarak Gösterilen,Zinde Spor Kompleksi Kapılarını Çorlulu Spor Severlerin Hizmetine Açmaya Hazırlanıyor.6.000 Met.Kare Alan Üzerine Projelendirilip,Türkiye Futbol Federasyonu Tarafından 4 Yıldız Kalitesine Uyğunluk Lisansı Verilen,Zinde Spor Kompleksi,Sporcuları Koruyan Birçok Özellikleriyle Dikkat Çekiyor.Projenin Başına, Spor Kamu Oyunun Yakınen Tanıdığı Başarılı Futbol Adamı Ve Yöneticisi Yusuf Arat,I Getirerek Profösyenel Ve Kurumsal İşletme Olarak Fark Yaratacağını Göstermiştir.

Yaklaşık 6 Bin Metre Kare Alan Üzerine Kurulu Komplekste, Bütün Ayrıntılar En İnce Detaylarına Kadar Düşünüldügünü İfade Eden Zinde Spor Kompleksi Genel Kordinatörü Yusuf Arat : 2 Adet 30×50 Metrelik Fifa Standartlarına Uyğun Halı Saha Bulunan Tesiste, Kanseröjen Madde Salğılayan Granül Yerine Maliyeti Yüksek Olmasına Rağmen Dolğusuz Halı Tercih Edildi.

Diger Yandan Bölgede Bulunan Diğer Halı Saha Komplekslerine Nazaran Tesis İlk Defa Statik Elektrik Oluşumunu Ortadan Kaldırarak Olası Kalp Krizi Risklerini En Aza İndirgeyen, Kayganlığı Ve Sakatlığı Önleyen İtalyada Özel Olarak Üretilen İthal Bir Malzeme Getirildi. Halının Üzerine Serilen( Geofil) Denilen Ağaç Kabuğundan Üretilen Malzeme, Sporcuyu Her Anlamda Kollayan Özelliği İle Dikkat Çekiyor. Tesiste 120 Metre Kare Civarında Lüks Bir Cafeterya Planlandığını Sözlerine Ekleyen Arat; ‘’Komplekste Deyim Yerindeyse Yok Yok. İdari Bir Bölüm Ve Sosyal Alanlar Merkezi Alttan Isıtma, Merkezi Havalandırma, 8 Ayrı Soyunma Odası, 13 Adet Tuvalet, Her Sahada 24 Adet Anında Elektrik Üreten Florasan Aydınlatma,Tüm Alanlara Müzik Yayını, 24 Saat Sıcak Su, Geniş Kapasiteli Araç Park Alanı, Sahalarda Oynanan Maçı Cafeterya İçerisinde Lcd Ekranda İzleme Fırsatı, Seyirci İzleme Bölümü, Elektronik Skorboard Sistemi Gibi Oldukça Farklı Bir Ambiyansta Hizmet Veren Komplekste, İhtiyaçlar Doğrultusunda Servis Hizmetide Sağlanıyor. Tesis Kordinatörü Yusuf Arat Tesisimiz Her Anlamda Sporcularımıza Kolaylık Sağlayan Bir Yapı İle Hazırlandı.

Tff Halı Saha Standartlarına Uygunluk Çercevesinde Eksperlerini Puanlama Amaçıyla Göndererek Maksimum Olan 4 Yıldız Kalitesine Uygunluk Belgesine Vererek Tesisimizin Prestijine Prestij Kattı. Tesisimizde Proje Kapsamında Bir Adet Tenis Kortu Alt Yapısı Hazırlandı. Çatı Katımız Cam Fanus Şeklinde Projenledirilerek Fitness Salonu Oluşturulacak. Ayrıca Golf Okulu Ve Futbol Okulları Proje Kapsamında Hayata Geçirilecek. Tesisimizi Açık Ve Kapalı Çocuk Oyun Alanlarıyla Aileye Hitap Eden Konseptimizde, Bölgenin En Modern Spor Kompleksi İhtiyaçına Cevap Niteliğinde Olan Bir Tesis İnşa Ettik Diye Konuştu . Ayrıca Böylesine Mükemmel Bir Projeyi Çorluya Ve Bölge İnsanının Hizmetine Hiç Bir Masraftan Kaçmıyarak Sunan Maşallah Yapı İnşaat Ve Yapı Sanayi Firmasına,Bir Spor Adamı Olarak Teşekkürlerimi Sunuyorum…Dedi

Muhteşem Tesisi İnceleyin …